Пошук

Вхід на сайт

Календар

«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Вівторок, 23.04.2024, 17:27
Вітаю Вас Гість | RSS                                                                                                    
Головна | Реєстрація | Вхід
Колектив кафедри


Нечитайло Юрій Миколайович

Завідувач кафедри, доктор медичних наук, професор, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Педіатрія".

З 2003 по 2006 року займав посаду проректора з міжнародних зв’язків (за сумісництвом). Завдяки вільному володінню трьох іноземнгих мов (англійська, французька, польська) з 1987 по 1990 був включений до складу групи експертів ВООЗ при Міністерстві охорони здоров’я СРСР. Приймав участь у роботі 16 виїзних засідань групи експертів ВООЗ.

    Під його керівництвом у 2004 було підписано угоду із освітянською організацією у Індії та у 2004 і 2005 рр. було проведено перші набори іноземних студентів із англійською мовою навчання. Угода заключена із Медичним університетом м.Любек (Німеччина) у 2005 році відкрила можливості для щорічного стажування у клініці цього закладу щонайменше чотирьох студентів.

    Проходив стажування з епідеміології та медичної статистики впродовж одного семестру на факультеті післядипломної освіти у відділі Охорони здоров’я університету штату Нью-Йорк у м.Олбані (США) (1997 р). Проходив короткотривалі стажування з екології у Карловому університеті м.Прага (Чехія, 1997 р.), з педіатрії розвитку дітей у Трініті коледжі Оксфордського університету (Великобританія, 2001 р.), у Зальцбургу на медичному семінарі ОМІ (Австрія, 2008 р.).

    У 1989 р. захистив в НДІ епідеміології та інфекційних хвороб (м.Київ) кандидатську дисертацію на тему: “Застосування внутрішньолегеневого електрофорезу в комплексному лікуванні гострих вірусно-бактеріальних пневмоній у дітей”, за фахом „дитячі інфекційні хвороби”.

    У 1999 р. захистив в ІПАГ АМН України (м.Київ) докторську дисертацію на тему: “Здоров’я дітей шкільного віку Буковини, нові підходи до його оцінки та профілактики захворювань”, за фахом „педіатрія”.

    У 1993 р. присвоєно вчене звання доцента, а у 2001 році - вчене звання професора кафедри пропедевтики дитячих хвороб.

    Професор Нечитайло Ю.М. входить до складу керівних органів Асоціації педіатрів України та співголова секції дитячого харчування євроазійської федерації педіатрів. Член спеціалізованих вчених рад по захисту дисертаційних робіт з педіатрії Буковинського державного медичного університету та Тернопільського державного медичного університету. Член редакційних рад науково-практичних журналів «Environmental medicine» (м.Вроцлав, Польща), «Міжнародний журнал педіатрії, акушерства та гінекології», «Педіатрія, акушерство та гінекологія» (м.Київ, Україна), «Клінічна та експериментальна патологія» (м.Чернівці, Україна).

    Наукові дослідження присвячені проблемі педіатрії розвитку. В цьому напрямку виконано 5 науково-дослідницьких робіт кафедри. На сучасній методологічній основі проведено дослідження фізичного, психомоторного, біологічного та репродуктивного розвитку дітей Буковини. Розроблена методологія скринінгової оцінки різних напрямків розвитку дітей, сформована нормативно-стандартна база соматометричних та психометричних показників, стану серцево-судинної системи, оцінки якості вигодовування та харчування дітей, оцінки якості життя здорових та хворих дітей. Проведено 5 науково-практичних конференцій з міжнародною участю та видано збірники праць за тематикою „Здорова дитина”. За час перебування Ю.М.Нечитайла на посаді завідувача на кафедрі виконано і захищено 3 докторських (Ю.М.Нечитайло, Т.В.Сорокман, І.Д.Шкробанець), 9 кандидатських дисертаційних робіт.

    Автор більше 360 наукових праць, в тому числі співавтор національного підручника «Пропедевтична педіатрія», 4 монографій, 23 навчальних посібників, більше 100 статей у журналах, 38 публікацій на іноземних мовах в англомовних і франкомовних виданнях.

    Керівник 8 кандидатських (Безрук В.В., Ковтюк Н.І., Макарова О.В., Мельничук Л.В., Попелюк Н.О., Стринадко М.М., Фокіна С.Є., Хільчевська В.С.), 2 докторських дисертаційних робіт (Шкробанець І.Д., Ковтюк Н.І.) та 7 магістерських науково кваліфікаційних досліджень.

Годованець Юлія Дмитрівна

Доктор медичних наук, професор кафедри, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Неонатологія".

    Дата та місце народження: м.Миколаївськ – на – Амурі, Хабаровського краю, Росія. Закінчила Чернівецький державний медичний інститут, педіатричний факультет (Диплом ИВ-I №002524 від 26.06.1982 р.). Дата вступу та закінчення ВНЗ 01.09.1976 р. – 26.06.1982 р. Інтернатура З 01.08.1982 р. – 01.07.1983 р. на базі Чернівецької міської дитячої лікарнів, за спеціальністю педіатрія. З вересня 1983 року по квітень 1985 року працювала лікарем - педіатром Чернівецького міського пологового будинку. З квітня 1985 року – лікар - педіатр, з вересня 1986 року по серпень 1989 року – завідувач пульмонологічним відділенням обласного дитячого туберкульозного санаторію «Садгора». З вересня 1989 року по серпень 1993 року – завідувач стаціонарним відділенням Чернівецького обласного дитячого радіаційно-екологічного диспансеру.

     Кандидат медичних наук з 1995 року, кандидатську дисертацію захистила 5 грудня 1995 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 50.14.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями „Педіатрія”, „Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, протокол № 30, диплом КН № 009452.

    Доктор медичних наук з 2006 року, докторську дисертацію захистила 25 жовтня 2005 року на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.553.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук за спеціальностями „Педіатрія”, „Акушерство та гінекологія” при Інституті педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, (рішення президії Вищої атестаційної комісії України від 11 травня 2006 року, протокол № 11/09/5, диплом ДД № 005033). Тема докторської дисертації: «Функціональний стан гепатобіліарної системи у новонароджених при перинатальній патології в період ранньої неонатальної адаптації (діагностика, профілактика та лікування)», шифр 14.01.10 - педіатрія.

           Лікувальна робота Годованець Ю.Д. є лікарем вищої кваліфікаційної категорії, консультант відділення неонатального догляду та лікування міського пологового будинку №2 м.Чернівці. За її участю у відділенні впроваджуються нові методи діагностики та лікування новонароджених, завдяки чому за останні роки суттєво зменшилися показники неонатальної та перинатальної смертності. 

    Діяльність на кафедрі: Проводить навчання лікарів-інтернів та лікарів-слухачів у системі факультету післядипломної освіти. Професор Годованець Ю.Д. входить до складу державної екзаменаційної комісії Буковинського державного медичного університету з акушерства та гінекології, педіатрії; атестаційної комісії лікарів-інтернів зі спеціальності «неонатологія». 

         Напрями наукової діяльності: Особливості метаболічної адаптації новонароджених за умов фізіології та при перинатальній патології: прогнозування та діагностика порушень, терапевтична корекція. Неонатальна гепатологія, гастроентерологія. Нутріциологія дітей грудного віку.

Наукові публікації: Професор Годованець Ю.Д. має 142 публікації,

      

Ковтюк Наталія Іванівна

 Кандидат медичних наук, доцент кафедри, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Педіатрія".

Народилась 04.12.1972 року у Хотинському районі, Чернівецької області. Закінчила Чернівецький державний медичний інститут у 1995 році з відзнакою. Навчалася в інтернатурі та паралельно в магістратурі за спеціальністю «педіатрія» (1995/97 рр.). В 1997 році захистила магістерську наукову кваліфікаційну роботу при Буковинській державній медичній академії за спеціальністю “педіатрія”. Асистент кафедри пропедевтики дитячих хвороб (1997/2006). З 2006 року по теперішній час – доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Буковинського державного медичного університету. У 2003 році захищена дисертаційна робота на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук на тему: «Комплексна оцінка розвитку дівчат шкільного віку Буковинського регіону» з фаху 14.01.10 – педіатрія на базі Львівського державного медичного університету ім. Данила Галицького. На даний час працює над виконанням докторської дисертаційної роботи на тему: «Якість життя дітей із неврологічними порушеннями, скринінгові методи її оцінки та можливості покращання»

Лікувальна робота: лікар-педіатр вищої кваліфікаційної категорії (з 2009 р.), лікар-педіатр-неонатолог. 

Діяльність на кафедрі: відповідальна за науково-дослідну роботу кафедри. 

Напрями наукової діяльності: педіатрія, дитяча неврологія.

Наукові публікації: Автор 138 публікацій, з них 40 статей опубліковані у фахових виданнях, 82 тез доповідей у матеріалах науково-практичних конференцій, конгресів та з’їздів різного рівня та 4 патенти та 5 інформаційних листів, 2 навчально-методичні посібники, 1 методичні рекомендації, 3 патенти, 1 рац.пропозиція.

За вагомий внесок в розвиток спеціальності «стоматологія» 05.02.2009 р. нагороджена грамотою.

Пройшла стажування:

6-му Медичному факультеті Празького університету (Чехія) у 1998 році;

Всемирная Академия ВОИС курсы дистанционного обучения „Основы интеллектуальной собственности» (2004р.);

Salzburg Philadelphia Seminar in General Pediatrics (Австрія) у 2005 році;

6-ти тижневе стажування у відділенні неврологія та психіатрії для дітей та підлітків регіональної лікарні Клагенфурт (Австрія) літом 2006 року з отриманням відповідного сертифікату;

8th Course EFNS Academy for Young Neurologists, Stare Splavy, Czech Republic (2007);

Salzburg Philadelphia CHOP Seminar in Behavioral pediatrics and child development (Австрія) у 2009 р;

Certificate of completion. The NIH Office of Clinical Research Training and Medical Education that Nataliya Kovtyuk completed the computer-based Clinical research Training course. 2011;

Salzburg Philadelphia CHOP Seminar in Behavioral pediatrics and child development (Австрія) у 2012 р;

На кафедрі викладає наступні дисципліни: пропедевтична педіатрія, педіатрія.

Нечитайло Дмитро Юрійович

Кандидат медичних наук, доцент, лікар І кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Педіатрія".

На кафедрі відповідальний за навчально-методичну роботу з іноземними студентами та наукову роботу, куратор групи.

    Навчався у аспірантури при Буковинському державному медичному університету. Захистив кандидатську дисертацію з проблеми: „Особливості розвитку, фактори ризику та можливі шляхи корекції порушень у дітей дошкільного віку що зазнали перинатальних уражень ЦНС гіпоксично-ішемічного генезу ”за фахом “Педіатрія”. Проходив неодноразово підвищення кваліфікації шляхом відвідування циклів тематичного удосконалення для лікарів:

    - Сучасні проблеми оцінки росту та розвитку дітей;

    - Первинна реанімація новонародженних. Післяреанімаційна допомога в ранньому неонатальному періоді.

    Постійно працює з періодичними медичними виданнями: „Педиатрия”, „Педіатрія, акушерство та гінекологія”, „Современная педиатрия”, „Міжнародний неврологічний журнал”, „Здоровье ребёнка”, та іншими, зарубіжними виданнями. За період роботи надрукував 68 наукових праць, в тому числі є співавтором 2 навчальних посібників, один з яких на англійській мові , які використовуються для навчання студентів. За останні п`ять років неодноразово приймав участь у вигляді доповідей та публікацій у роботі конгресів та з’їздів, науково-практичних конференцій. За останні три роки виступав з доповідями на лікарських конференціях на тему :

    * Динамічні порушення мозкового кровообігу у дітей.

    * Сучасні аспекти реабілітації дітей з захворюваннями центральної нервової системи

    *Віддалені наслідки перинатальних уражень у дітей дошкільного віку

    *Сучасні підходи до оцінки фізичного та нервово психічного розвитку дітей

  Приймає участь у проведені тематичних удосконалення, на кафедрі, для лікарів-педіатрів та сімейних лікарів. За цей час проведено 5 циклів удосконалення в яких прийняли участь 44 лікаря, переважно із сільської місцевості. Автор близько 120 наукових робіт, в тому числі 2 монографій та 1 методичних рекомендацій

    З 2010 року працює на посаді доцента кафедри, читає лекції для студентів 3 та 6 курсу, в тому числі на англійській мові. У 2012 році наказом МОН України присвоєне вчене звання доцента. Досконало володіє 4-ма іноземними мовами: англійською, французькою, польською та румунською.

    Проводить експертну оцінку медичної документації.

    Клінічний куратор гастроентерологічного відділення міської дитячої клінічної лікарні.

Буряк Олександр Григорович

Кандидат медичних наук, доцент, лікар І кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Педіатрія".

Олександр Григорович народився в 1983 році в м. Чернівці. В 2000 році закінчив Чернівецький міський ліцей № 3 медичного профілю і того ж року вступив до Буковинської державної медичної академії (зараз університет). У 2006 році закінчив Буковинський державний медичний університет за спеціальністю “Педіатрія”, отримав диплом спеціаліста з відзнакою та Вченою радою університету рекомендований на наукову роботу. З 2006 по 2008 роки проходив навчання в інтернатурі за фахом “Педіатрія” при КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня» м. Чернівці. Під час навчання в інтернатурі за спеціальністю «Педіатрія» одночасно навчався в магістратурі на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Буковинського державного медичного університету. У 2008 році успішно захистив магістерську науково-кваліфікаційну роботу на тему: «Обґрунтування антиоксидантної терапії у новонароджених з гострим респіраторним дистрес-синдромом» та отримав диплом магістра медицини з відзнакою. З 2008 року працює асистентом, а з 2013 року - доцентом кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини. У 2011 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Діагностична значимість показників окисного стресу та нітроксидергічного дисбалансу в легеневих експіратах у новонароджених з дихальною недостатністю» (науковий керівник – д.мед.н., професор, завідувач наукового відділу організації медичної допомоги ДНУ "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини" Державного управління справами, професор кафедри неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України Ященко Юрій Борисович).

Лікувальна робота: лікар-педіатр І кваліфікаційної категорії, лікар-педіатр-неонатолог. 

Діяльність в університеті: заступник декана медичного факультету № 1. 

Діяльність на кафедрі: відповідальний за навчально-методичну роботу зі студентами 6 курсу, діловодство та цивільну оборону. 

Напрями наукової діяльності: неонатологія. 

Наукові публікації: автор більше ста сорока публікацій, у тому числі 4 навчальних посібників, 2 монографій, 54 статей, 79 тез, 2 патентів на корисну модель, 1 свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір, 1 методичних рекомендацій, 2 інформаційних листів про нововведення в систему охорони здоров`я, 5 рацпропозицій. 

Стажування: м. Львів, 2010 рік, «Запобігання передачі ВІЛ від матері до дитини». 

На кафедрі викладає наступні дисципліни: пропедевтична педіатрія, педіатрія.Контактний e-mail: burjak.oleksandr@bsmu.edu.ua

Попелюк Наталія Олександрівна

Кандидат медичних наук, доцент кафедри, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Педіатрія".

На кафедрі відповідальна за післядипломну освіту та лікувальну роботу.

Народилась 17.06.1958 р, в м. Чернівці. Навчалась у Чернівецькому медичний інститут з 1975 по 1981 рр. на педіатричному факультеті.

Інтернатура 1981-1982, м. Свалява, закарпатської області, спеціальність педіатрія

Клінічна ординатура у 1986-1988 рр.проходила у м. Харків, КМАПО за спеціальністю педіатрія. Після закінчення інтернатури у 1988-1992 рр. працювала у м. Свалява,  Обласний будинок дитини, 1992-1994 ОДКЛ – зав. відділенням кишкових інфекцій. Із 1994 року по 2009 рік працювала на посаді асистента кафедри пропедевтики дитячих хвороб, з 2008 – по теперішній час – доцент кафедри. Дисертаційна робота «Особливості клінічного перебігу та комплекс лікування гастродуоденальної патології у дітей, м. Тернопіль.

    Категорія вища, спеціалізація-педіатрія та гастроентерологія, відділення-педіатричне, реанімація

Напрями наукової діяльності: гастроентерологія. Наукові публікації: навчально-методичні посібники-2, патенти-6, рацпропозиції-3, статті-20, тези-49. Дисципліни, що викладаються: педіатрія, пропедевтична педіатрія. Володіння іноземними мовами російська, англійська

Безрук Володимир Володимирович

Кандидат медичних наук, доцент, лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю "Педіатрія". 

На кафедрі відповідальний за навчально-методичну роботу із студентами 3 курсу та матеріально-відповідальний, куратор групи.

    Народився 21.04.1970 р. у м. Сторожинець, Чернівецької області. У 1992 році вступив до Чернівецького медичного інституту, у 1998 році закінчив Буковинську державну медичну академію за спеціальністю «Лікувальна справа». З 1998 по 1999 рік проходив навчання в інтернатурі за фахом «Педіатрія». З 1999 по 2001 рік навчався у клінічній ординатурі при кафедрі пропедевтики дитячих хвороб Буковинської державної медичної академії за спеціальністю «Педіатрія».

    Роботу в БДМУ розпочав з посади викладача-стажиста кафедри пропедевтики дитячих хвороб Буковинської державної медичної академії (01.09.2001 - 31.08.2002 рр.). З 01.09.2002 - 31.08.2006 рр. – асистент кафедри пропедевтики дитячих хвороб Буковинського державного медичного університету. З 01.09.2006 р. по теперішній час – доцент кафедри пропедевтики дитячих хвороб Буковинського державного медичного університету.

    Кандидатську дисертацію на тему «Розвиток дітей раннього віку, народжених матерями із залізодефіцитною анемією під час вагітності, та корекція залізодефіцитних станів цих дітей» захистив 29 червня 2005 року зі спеціальності „Педіатрія” на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.601.02 при Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського. Рішенням президії Вищої атестаційної комісії від 15 грудня 2005 року (протокол № 30-09/7) присвоєнно науковий ступінь – кандидат медичних наук

    З 1 вересня 2006 року - доцент кафедри пропедевтики дитячих хвороб Буковинського державного медичного університету. Рішенням Атестаційної колегії МОН України від 20 січня 2011 р., протокол № 2/92-Д присвоєно вчене звання доцента кафедри пропедевтики дитячих хвороб

    Загальний медичний стаж 26 років; лікарський стаж 12 років. Лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю „Педіатрія”, працюю у нефрологічному відділенні базової клініки (МКУ «Міська дияча клінічна лікарня» м. Чернівці

    Член Центральної методичної комісії Буковинського державного медичного університету та предметної методичної комісії з акушерства, гінекології та педіатрії Буковинського державного медичного університету. Відповідальний за проведення наукових форумів у Буковинському державному медичному університеті

    Відповідальний за навчально-виховну роботу, матеріально-відповідальна особа кафедри

    Напрями наукової діяльності: гематологія, нутріціологія, нефрологія

    Є автором 83 публікацій, з них 63 наукового та 12 навчально-методичного характеру, з них 36 опубліковано у фахових виданнях. В т.ч. 1 монографії "Коморбідність: особливості перебігу хронічного пієлонефриту на тлі захворювань гастродуоденальної та біліарної систем / Безрук Т.О., Волошин О.І., Федів О.І., Безрук В.В. - Чернівці: Медуніверситет, 2013. - 172 с.: 172 с.: Бібл.33.,  1 навчально-методичного посібника (Збірник завдань для підготовки до тестового екзамену з професійно орієнтованих дисциплін “Крок - 2. Загальна лікарська підготовка. Частина друга. Київ: Медицина, 2005. - 404 с.) та 1 навчального посібника (Безрук В.В. Система крові та імунна система дитини: навчальний посібник [для студ. вищ. мед. навч. закл.] / Ю.М.Нечитайло, В.В.Безрук. - Чернівці: видавництво БДМУ, 2008. - 56с. (Затверджений Центральним методичним кабінетом з вищої медичної освіти МОЗ України (№ 23-01-25/62 від 23.05.2008 р.). Гриф МОН України №1/11-6961 від 28.07.2010 р.). Співатор 5 патентів України, 1 нововведення, 4 раціоналізаторських пропозицій та 4 інформаційних листів.

    Дисципліни, що викладаються: «Пропедевтична педіатрія» та «Педіатрія"

Годованець Олексій Сергійович

Кандидат медичних наук, асистент кафедри, лікар-спеціаліст за спеціальністю «Педіатрія».

    На кафедрі відповідальний за створення електронних навчальних матеріалів на сервері дистанційного навчання університету в системі "MOODLE", створення та наповнення інтернет-сторінки кафедри та міжнародні зв'язки, куратор групи. 

    Народився 21 червня 1982 року у м. Чернівці. У 1999 році вступив та у 2005 році закінчив Буковинький державний медичний університет. Із 2005 р. по 2007 р. навчався в інтернатурі за спеціальністю "педіатрія". У 2007 році на базі кафедри пропедевтики дитячих хвороб Буковинького державного медичного університету проходив навчання у клінічній ординатурі. Із 2009 року аситент кафедри пропедевтики дитячих хвороб Буковинького державного медичного університету. У 2012 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Рання діагностика та корекція метаболічних порушень у новонароджених з малою масою тіла при перинатальній патології.»

    Лікувальна робота лікар-спеціаліст, відділення неврології молодшого віку КМУ «Міська дитяча клінічна лікарня»

    Напрями наукової діяльності: неонатологія, нутріціологія.

    Наукові публікації: методичні рекомендації-1, інф листи-2, патенти-4, нововведення-2, рац пропозиції-2, статті-12, тези-5. 

    Дисципліни, що викладаються: пропедевтична педіатрія, педіатрія

    Володіння іноземними мовами російська, англійська

E-mail: godovanec.oleksij@bsmu.edu.ua

Міхєєва Тетяна Миколаївна

Асистент кафедри, лікар першої квіліфікаційної категорії за спеціальністю «Педіатрія» та «Гастроентерологія»

Дата та місце народження 22.11.1977 р. у смт. Берегомет, Вижницького р-ну

Дата вступу та закінчення ВНЗ у 1994р вступила до Чернівецького медичного інституту; у 2000р закінчила БДМА за спеціальністю „лікувальна справа”

Інтернатура – 1 рік, за спеціальністю „педіатрія” на базі МДКЛ та ОДКЛ

Дата початку роботи в БДМУ - з 2006 р. за сумістництвом.

Лікувальна робота - 2 категорія з дитячої гастроентерології, – гастроентерологічне відділення МДКЛ.

Наукові публікації: статті – 8, тези - 19

Дисципліни, що викладаються: пропедевтична педіатрія.

Володіння іноземними мовами – німецька, англійська зі словником.

Стажування - Спеціалізація з дитячої гастроентерології у 2004р, при Львівському державному медичному університеті ім. Данила Галицького.


All rights reserved. Created by Nechytailo Dmitry © 2024